Жінка народила дівчинку, але засумнівалася, що це її дитина. Дівчинка виглядала дуже незвично
Жінка народила дівчинку, але засумнівалася, що це її дитина. Дівчинка виглядала дуже незвично
31 Серпня | Джерело
Соколов Адам

Спадковість — дивна річ, в чому і переконалася латиноамериканка, народивши дівчинку із незвичайною зовнішністю.

Латиноамериканська мама народила дівчинку, і її здивуванню не було меж, адже донька не була схожа ні на кого з батьків. Зовнішність дитини виявилася такою нетиповою, що довелося проводити дослідження. Але ДНК-тест не знадобився, адже незвичайний вигляд новонародженої — це привіт від далеких родичів, інформує Ukr.Media.

Робіть так 6-8 днів і варикоз зникне назавжди Ви просто зобов'язані записати цей рецепт

Латиноамериканка з Каліфорнії Едіт Гарсія і її чоловік Рауль дев'ять місяців чекали на народження доньки. Але коли дівчинка з'явилася на світ, пара була так вражена, що не одразу повірила, що це — їхня дитина. У червні 2014 року дівчина народила крихітну Тетяну, яка відразу вразила батьків світлим волоссям і шкірою кольору слонової кістки.

Спочатку дівчина не зрозуміла, що відбувається, адже вони з чоловіком — обидва чорняві кароокі латиноамериканці, тому у перші дні Едіт навіть не вірила, що бачить перед собою власну дитину.

"Коли народилася Тетяна, все, що я бачила — це дуже світлошкіру дівчинку з дуже світлим волоссям. Я не знала, що думати, — сказала Едіт. — На частку секунди я подивилася на свого чоловіка і подумала: "Що він наробив?". Але потім зрозуміла, що це так не працює."

3 сеанси і мої коліна здорові, як було мені 20 Найдешевший рецепт в Україні

Едіт зізналася, що зовнішність дівчинки була такою незвичайною, що вона засумнівалася навіть у собі.

"Я поставила під сумнів навіть свої власні вчинки. Тетяна не була схожа ні на кого з нас, вона виглядала неймовірно. Особисто я тепер вважаю, що це кумедна ситуація, адже я знаю, що ніхто з нас точно не зробив нічого поганого. Але при цьому ми бачимо перед собою біляву дитину у абсолютно коричневій американській родині. Дивуються не тільки оточуючі, але й ми самі."

Жоден з батьків не знав, що вони носять у собі ген альбінізму. Альбінізм — це стан організму людини, що характеризується відсутністю пігментації шкіри, волосся та очей. Нерідко це призводить до погіршення зору, а також до мимовільного руху очей і підвищеної чутливості до світла. Часто буває так, що батьки не піддаються впливу гена, але при цьому можуть передати його своїм дітям.

Вікова повнота не від їжі! Схуднення для ледачих, пиши рецепт
Зробіть це тричі й можете не боятися артриту Спосіб, що не має аналогів

"Після народження Тетяни моя мама спитала діда, чи знає він кого-небудь з родичів-альбіносів, і він підтвердив, що такі були, але щонайменше п'ять поколінь тому, — розповіла Едіт. — З боку чоловіка теж були дуже далекі родичі з альбінізмом, про яких він навіть не підозрював."

Зараз батьки вже звикли до незвичайної зовнішності доньки, та й сама дівчинка не лякається емоційної реакції перехожих.

"Тетяна знає, що вона — особлива. Вона вже звикла до уваги від незнайомців і, здається, зовсім не проти цього. Люди кажуть, що її волосся сиве, але вона не ображається. Я завжди пояснюю їй, що вона — особлива, і для мене дуже важливо, щоб вона це зрозуміла."

Песионеры, очищайте сосуды самостоятельно дома! На утро выходит 3 кг тромбов, если натощак выпить..

Іронічне і те, що Тетяна народилася за день до Національного дня усвідомлення альбінізму, який припадає на 13 червня. Едіт розуміє, що зараз однолітки її доньки, яким лише три роки, до кінця не усвідомлюють, чому дівчинка не виглядає схожою на них, але сподівається, що це не стане проблемою.

"Малюки не розуміють, що таке альбінізм, але я впевнена, що з часом Тетяна і посібники допоможуть їм зрозуміти, що до чого."

Едіт каже, що читання про досвід інших людей з альбінізмом допомогло їй зрозуміти стан її доньки, і тепер вона хоче підвищити обізнаність про альбінізмі серед інших.

Хитрий спосіб "вбити" варикоз на будь-якій стадії Як я позбулася опуклих вен за 1 тиждень

"Я швидко зрозуміла, що альбінізм не дуже поширений серед нас, і мало хто, в тому числі і я, знав про це. Я читала і бачила деякі несамовиті речі стосовно людей з альбінізмом, і саме тоді я зрозуміла, що цю ситуацію потрібно змінювати. Я зроблю все, що від мене залежить."