Аллегрова розповіла про повернення на сцену: «Стопами Пугачової»
Аллегрова розповіла про повернення на сцену: «Стопами Пугачової»
31 Серпня | Джерело
Игорь Савелин

«Імператриця» планує влаштувати тур, присвячений її 70-річчю.


У Сочі завершився конкурс молодих виконавців «Нова хвиля». На концерті закриття з’явилася Ірина Аллегрова, розповівши про прийняття важливого рішення в своєму житті.

Песионеры, очищайте сосуды самостоятельно дома! На утро выходит 3 кг тромбов, если натощак выпить..

З початку пандемії 69-річна Ірина Олександрівна веде чи не усамітнений спосіб життя. Вона більше року не виходила на сцену: сильно боялася коронавируса. Мабуть, через це в Сочі Аллегрова була сама не своя. Чи не бігом проскочила в гримерку, а після виступу в супроводі охоронців зникла в машині.

Без коментарів, — заявила співачка, коли журналісти попросили її про коротке інтерв’ю.

Сім років тому «імператриця» заявила про відхід зі сцени. Співачка запевняла, що хоче пожити простим людським життям. Але зараз вирішила піти стопами Пугачової і передумала. Аллегрова заявила, що планує повернутися на сцену. Найближчим часом намічені її концерти в Німеччині, а на початку наступного року — в Санкт-Петербурзі і містах Сибіру. Готує зірка і нове шоу, присвячене її 70-річчя, в рамках наступної «Нової хвилі».

3 сеанси і мої коліна здорові, як було мені 20 Найдешевший рецепт в Україні
Це має бути у кожного, хто страждає від гострого болю в суглобах 5-6 днів – твої кінцівки та спину врятовано

Я вас запрошую на майбутній рік в цей же зал, приблизно в цей же самий час на мій ювілейний концерт, — заявила співачка. — Буде багато, я сподіваюся, цікавого, багато нового. Так що на майбутній рік приходьте: я вас буду чекати.

Аллегрова пообіцяла, що приготує до ювілею безліч новинок. Одну з них — пісню «Ім’я твоє» — на вірші Марини Цвєтаєвої вона представила в Сочі.

Жарко дуже, — зітхала зірка.